reklama

Pele-mele o zdraví na tému dobrých a zlých kalórií

Mesto Trnava a Kancelária Zdravé mesto Trnava pripravujú vzdelávacie podujatie pre všetkých záujemcov o zdravý životný štýl.

Druhé stretnutie pod názvom Pele-mele o zdraví spojené s diskusiou sa uskutoční 3. apríla 2014 o 17. hodine v priestoroch západného krídla radnice na tému Dobré a zlé kalórie, ako robiť správne voľby?

Prednášať bude výživový poradca Dušan Plichta, ktorý nahliadne z praktického hľadiska na rozdiel medzi dobrými a zlými kalóriami a vysvetlí, ako to pomôže zlepšiť náš každodenný výber jedla a prispieť k zlepšeniu zdravia.

Aprílové Pele-mele tiež prezradí, ako sme zavádzaní potravinárskym priemyslom, prečo pribudlo toľko obezity a cukrovky, prečo nechudneme, aj keď jeme menej, ako si vybrať menšie zlo zo súčasných možností. Chýbať nebudú ani fakty, mýty a zaujímavosti z oblasti zdravia a optimálnej výživy. Všetkých srdečne pozývame.

Vstup na prednášku je voľný.

pelemele

Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2014 8:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.