reklama

Na radnici bude debata na tému Aká je skutočná pravda o zdravej životospráve

Mesto Trnava a Kancelária Zdravé mesto pripravujú aj v tomto kalendárnom roku vzdelávacie podujatia pre záujemcov o zdravý životný štýl.

Prvé stretnutie spojené s diskusiou sa uskutoční vo štvrtok 6. marca 2014 o 17. hodine v západnom krídle radnice pod názvom Pele-mele o zdraví na tému Aká je skutočná pravda o zdravej životospráve?

Prednášať bude výživový poradca Dušan Plichta, ktorý sa zaoberá problematikou súčasného životného štýlu, výživou a ich vplyvom na naše zdravie a výkonnosť.

Záujemcom priblíži pravdu o kľúčových príčinách našich zdravotných problémov a poklesu energie – o najvýznamnejších príčinách priberania, únavy a chorôb, ale aj o princípoch optimálnej výživy.

Nebudú chýbať ani fakty, mýty a zaujímavosti zo sveta zdravia.

Vstup na prednášku je voľný.

Plagát:
PELEMELE1_plagat

Ulož ako PDF
Napísal 5. marca 2014 17:00. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.