reklama

Na hlinách otvárajú svoje prevádzky Tesco Expres a 101drogerie

Budova pre obchod a služby, ktorú postavili na súkromnom pozemku pri kruhovej križovatke na Špačinskej ulici, je dokončená.

Trnavská spoločnosť BBM Group zrealizovala objekt na vlastných pozemkoch pod obytnými domami Na hlinách. V tomto priestore stál dlhé roky len železobetónový skelet nedokončeného projektu garážového domu.

V jednopodlažnej budove už umiestnili svoje predajne sieť 101 Drogerie a Tesco Expres, tretí priestor by mala obsadiť predajňa mäsa.

nakupne-hliny-1
nakupne-hliny-2
Pohľad na dokončený objekt na Špačinskej ulici

Spoločnosť Tesco Stores prináša Trnavčanom obľúbený koncept predajne potravín pre každodenné nákupy a zároveň tým vytvára 16 nových pracovných miest. Prvých zákazníkov privíta v utorok 20. mája. Predajňa na Špačinskej ulici bude otvorená denne od 6.00 do 22.00 hod.,“ informoval manažér vonkajších vzťahov spoločnosti Peter Sklenář.

Dôraz v predajni budú klásť na čerstvé potraviny, ovocie a zeleninu. V zóne chleba a pečiva nájdu zákazníci aj produkty od výrobcov z trnavského regiónu.

Nová prevádzka Tesco Expres je v poradí 35. tohto formátu na Slovensku. Predajná plocha je 319 metrov štvorcových. Zákazníkov obslúžia dve pásové a dve expresné pokladne.

Pri príležitosti otvorenia predajne na Špačinskej ulici Tesco odovzdá z rúk manažérky predajne Moniky Polčákovej niekoľko darov. Finančný dar v podobe symbolického šeku dostane Občianske združenie ISKIERKA. Získané prostriedky použijú na nákup zariadenia pre vybavenie relaxačnej miestnosti a nácvičnej kuchynky pre viacnásobne postihnutých mladých ľudí.

Cieľom je zlepšenie a zdokonalenie ich zručností pri prácach v domácnosti a príprava na samostatný život,“ uviedla predsedníčka združenia Miroslava Griflíková.

Vecným darom bude obdarovaná neďaleká materská škola a jednotlivci z miestnej komunity a základnej školy na Námestí Slovenského učeného tovarišstva 15.

nakupne-hliny-3
Vstup na parkovisko

Súčasťou konceptu malého nákupuného centra je aj parkovisko pre 24 vozidiel. Parkovanie pred objektom je na 1,5 hodiny zadarmo, za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatia vodiči 50 centov. Vstup na parkovisko obsluhuje automatický systém s rampou.

Nočný režim parkovania v čase od 22. do 6. hodiny je spoplatnený sumou 25 centov za hodinu.


Pohľad do histórie. Takto vyzeral priestor ešte na jeseň 2012

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2014 13:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na hlinách otvárajú svoje prevádzky Tesco Expres a 101drogerie”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.