reklama

Devätnásť hudobníkov zo štyroch európskych krajín poteší priaznivcov alternatívnej hudby

Trnavské alternatívne neziskové rádio Bunker pozýva na ďalšiu zo série svojich akcií. V spolupráci s Art Klubom pozvali do Trnavý opäť zaujímavú zostavu hudobníkov.

Úderné ruské hardcore ska, rýchly nemecký punk rock, skacore z Anglicka a folk punk zo srdca v podaní charizmatického pesničkára – to všetko si bude možné vypočuť počas jedného večera.

Devätnásť skvelých hudobníkov zo 4 európskych krajín sa postará v stredu 18. júna v ArtKlube o ojedinelé hudobné zážitky v rytme punk rocku, ska, hardcore a folk punku.

Predstavia sa: NOOPINION z Nemecka, WANTED ONE ARMED BANDITS z Ruska, RISING STRIKE z Anglicka a slovenský pesničkár Dáša Fon Fľaša.

artklub-bunker

Event na Facebooku TU.

Video:

NOOPINION (DE)

NOOPINION pôsobí na scéne už 15 rokov a má za sebou stovky koncertov od Európy cez USA, Čínu, Austráliu až po Kóreu.
Kapela bola jednou z prvých zahraničných punkových kapiel ktoré hrali v Číne, kde sa predstavili na najväčších punkových festivaloch s americkými otcami punk rocku ako No Use For A Name, Pennywise, Good Riddance a iní. Neskôr ich vďaka ich nespútanosti a energii na turné do USA pozvali samotní Good Riddance. (www.noopinion.de www.facebook.com/noopinion)

DÁŠA FON FĽAŠA (SK)

Gitarista a spevák hrajúci špinavý, akustický, D.I.Y punk zo srdca (http://bandzone.cz/dasafonflasa).

WANTED ONE ARMED BANDITS (RUS)

Ruskí punkáči spod Uralu, ktorí k nám prinesú nadupaný punk rock a hardcore ruka v ruke so saxofónom a trúbkou (www.facebook.com/wantedonearmedbandits).

RISING STRIKE (UK)

Rýchle a tvrdé skacore z anglického Manchesteru. Kapela poteší fanúšikov Folly, Propagandhi, či Leftover Crack (www.risingstrike.co.uk/
http://risingstrike.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pages/Rising-Strike/73532411924?ref=ts&fref=ts)

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2014 11:53. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.