reklama

Centrum mesta žije tradičným podujatím Dni zdravia

Trojičné námestie aj satelitné priestory ZUŠ na Štefánikovej ulici a trnavskej radnice žijú už 19. raz tradičným podujatím Dni zdravia.

Návštevníkom centra mesta podujatie sprostredkúva množstvo zaujímavých informácií, rád a inšpirácií ako sa starať o svoje zdravie.

Organizátorom akcie je mesto Trnava v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave, Kalokagatiou – CVČ, Strednou zdravotníckou školou v Trnave a Územným spolkom Slovenského červeného kríža.

Dni zdravia by nebooli tým pravým bez účasti odborníkov, ktorí poradia v oblasti zdravej výživy, k dispozícii sú bezplatné merania krvného tlaku, cholesterolu, hladiny cukru, stavu pľúc, overiť si môžete aj kvalitu vlastnej vody či zistiť obsah dusičňanov v doma vypestovanej zelenine.

dni-zdravia-2014-2

Súčasťou Dní zdravia je kultúrne podujatie podporujúce tvorivosť hendikepovaných detí a mládeže Dvor nádeje, ako aj sobotná jazda korčuliarov cyklistov v uliciach mesta PSA TT-inline.

Novinkou tohtoročných Dní zdravia je mobilné detské ihrisko umiestnené na ploche pred divadlom, kde si škôlkári aj školáci môžu za asistencie dobrovoľníkov z Bercajgla môžu zajazdiť v bezpečných vyhtradených priestoroch na bicykloch.

Program podujatia ukončia na Trojičnom námestí podvečernými tanečnými vystúpeniami.

Drevené stánky predajcov a poradcov budú otvorené vo štvrtok aj v piatok do 18. hodiny.

Kompletný program Dní zdravia nájdete v tomto článku.

Fotogaléria:
dni-zdravia-2014-9
dni-zdravia-2014-3
dni-zdravia-2014-3a
dni-zdravia-2014-4
dni-zdravia-2014-5
dni-zdravia-2014-6
dni-zdravia-2014-7
dni-zdravia-2014-8
dni-zdravia-2014-1

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2014 13:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Centrum mesta žije tradičným podujatím Dni zdravia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.