reklama

Centrum mesta žije tradičným podujatím Dni zdravia

Trojičné námestie aj satelitné priestory ZUŠ na Štefánikovej ulici a trnavskej radnice žijú už 19. raz tradičným podujatím Dni zdravia.

Návštevníkom centra mesta podujatie sprostredkúva množstvo zaujímavých informácií, rád a inšpirácií ako sa starať o svoje zdravie.

Organizátorom akcie je mesto Trnava v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave, Kalokagatiou – CVČ, Strednou zdravotníckou školou v Trnave a Územným spolkom Slovenského červeného kríža.

Dni zdravia by nebooli tým pravým bez účasti odborníkov, ktorí poradia v oblasti zdravej výživy, k dispozícii sú bezplatné merania krvného tlaku, cholesterolu, hladiny cukru, stavu pľúc, overiť si môžete aj kvalitu vlastnej vody či zistiť obsah dusičňanov v doma vypestovanej zelenine.

dni-zdravia-2014-2

Súčasťou Dní zdravia je kultúrne podujatie podporujúce tvorivosť hendikepovaných detí a mládeže Dvor nádeje, ako aj sobotná jazda korčuliarov cyklistov v uliciach mesta PSA TT-inline.

Novinkou tohtoročných Dní zdravia je mobilné detské ihrisko umiestnené na ploche pred divadlom, kde si škôlkári aj školáci môžu za asistencie dobrovoľníkov z Bercajgla môžu zajazdiť v bezpečných vyhtradených priestoroch na bicykloch.

Program podujatia ukončia na Trojičnom námestí podvečernými tanečnými vystúpeniami.

Drevené stánky predajcov a poradcov budú otvorené vo štvrtok aj v piatok do 18. hodiny.

Kompletný program Dní zdravia nájdete v tomto článku.

Fotogaléria:
dni-zdravia-2014-9
dni-zdravia-2014-3
dni-zdravia-2014-3a
dni-zdravia-2014-4
dni-zdravia-2014-5
dni-zdravia-2014-6
dni-zdravia-2014-7
dni-zdravia-2014-8
dni-zdravia-2014-1

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2014 13:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Centrum mesta žije tradičným podujatím Dni zdravia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.