reklama

V areáli školy na Vančurovej ulici sprístupnili vynovený herný areál s pirátskou loďou

Herný priestor v areáli Základnej školy s materskou školou na Vančurovej ulici v Trnave zatraktívnil drevený model pirátskej lode.

Vyhradený priestor pre voľnočasové aktivity detí vylepšila aj nová dlažba a parket umiestnený v tieni borovíc pri školských budovách.

Upravený herný areál školy slávnostne sprístupnili vo štvrtok 26. júna. Ako prví si novú atrakciu vyskúškali škôlkári vyparádení v námorníckych uniformách s pirátskymi šatkami na hlavách.

ihrisko-vancurova-3

Sme radi, že naša škola je opäť o niečo krajšia. Ukázalo sa, že sú medzi nami stále ľudia, ktorí sú ochotní nezištne pomáhať. Darcovia prispeli k skrášleniu detského ihriska a k zlepšeniu zručností našich najmenších. Všetkým chcem poďakovať,“ povedala riaditeľka ZŠ s MŠ na Vančurovej ulici Anna Čapošová.

Na modernizácii ihriska sa podieľali spoločnosť TT-Komfort, mesto Trnava, finančne prispeli aj súkromné firmy.

Formou brigádnickej výpomoci sa na vylepšení areálu podieľali aj rodičia detí.

FOTOGALÉRIA:
ihrisko-vancurova-1
ihrisko-vancurova-2
ihrisko-vancurova-4
ihrisko-vancurova-6
ihrisko-vancurova-7
ihrisko-vancurova-5

Ulož ako PDF
Napísal 26. júna 2014 13:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V areáli školy na Vančurovej ulici sprístupnili vynovený herný areál s pirátskou loďou”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.