reklama

Ponuku kaviarní v centre Trnavy rozšírila s citom zrenovovaná terasa Stará pošta

(inzercia)

K postupnému zveľaďovaniu viacerých priestorov historického centra Trnavy sa pridali aj prevádzkovatelia klubu Monkey, ktorý sídli v známej budove Stará pošta na Radlinského ulici č.2.

Po renovácii nádvoria historického objektu vznikol vkusný priestor s novou letnou terasou Stará pošta.

„Naším cieľom bolo vytvoriť príjemné a diskrétne miesto pre milovníkov dobrej atmosféry, kaviarenských povaľačov a priaznivcov kvalitného vína,“ hovorí Juraj Lukačovič, jeden z prevádzkovateľov podniku.

Terasa Stará pošta zaodetá v novom šate zapôsobí na návštevníka už na prvý pohľad pokojnou atmosférou, pohodlnými sedacími súpravami aj vkusným farebným ladením.

terasa-stara-1
terasa-stara-2

Svojou rozlohou 200m² patrí medzi najväčšie otvorené komerčné priestory v centre Trnavy.

Priestor je vybavený pohodlnými sedacími súpravami, stolmi ako aj barovými stolmi s kapacitou 42 ľudí. Kapacita samotnej terasy bez sedacích súprav dokáže pohostiť až do 200 ľudí vrátane stand-by stolov.

Stará Pošta je ideálnym priestorom pre organizovanie akcií rôzneho charakteru a rozmeru.

„Terasa ponúka vhodný priestor na organizovanie menších koncertov a vystúpení, rovnako je ideálna pre obchodné stretnutia a firemné akcie. Počas leta plánujeme v tomto priestore usporiadať niekoľko menších kultúrno-spoločenských akcií určených pre verejnosť,“ prezradil Lukačovič.

V ponuke okrem čerstvej kávy a sviežich domácich limonád nájdeme viacero druhov koktailov, whisky, rumy, bourbony a prémiové destiláty.

Milovníkov kvalitného vína bezpochyby zaujme vínny lístok navrhnutý Davidom Winterom, držiteľom titulu Sommelier Roka 2014 na Slovensku. Na terase Stará pošta si môžete vychutnať kvalitné slovenské aj zahraničné vína.

Na zakúsnutie ku kávičke, vínku, pivku alebo limonáde ponúka Stará pošta aj čerstvé šaláty.

Pre návštevníkov je terasa otvorená sedem dní v týždni od deviatej hodiny dopoludnia, večer podľa aktuálneho počasia do 23. až 01. hodiny.

Podnik a program akcií môžete sledovať na Facebooku, link TU.

FOTOGALÉRIA:
terasa-stara-8
terasa-stara-3
terasa-stara-4
terasa-stara-5
terasa-stara-6
terasa-stara-7
terasa-stara-9

Ulož ako PDF
Napísal 10. júla 2014 13:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.