reklama

Pre haváriu potrubia zaliala Študenskú voda a blato

AKTUALIZOVANÉ

Približne stometrový úsek Študentskej ulice v úseku od ulice Š. C. Parráka po Bottovu zaliali v nedeľu podvečer tisíce litrov vody a nánosy bahna.

Dôvodom je prasknuté vodovodné potrubie. Nehoda spôsobila odstávku dodávok pitnej vody do domácností v postihnutej v lokalite.

Na mieste zasahovali hasiči aj polícia, ktorá dotknutý úsek uzavrela a až do večerných hodín odkláňala dopravu cez ulice Parráka a Veselovského na trnavskom Špíglsáli.

V neskorých večerných hodinách bol horný úsek Študentskej ulice uzavretý policajnými páskami. Cestu sprejazdnili v pondelok popoludní.

Prasknuté potrubie poškodilo aj pravý pruh vozovky. Unikajúca voda vytvorila hlboký kráter s rozmermi približne 5×2 metre.

S odstraňovaním následkov havárie začali pracovníci spoločnosti Tavos v pondelok ráno. Dodávky vody boli obnovené približne o 11.30 hodine.

potrubie-studentska-1
potrubie-studentska-2

potrubie-studentska-3

potrubie-studentska-4

havaria-potrubie1

havaria-potrubie2

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2014 22:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.