reklama

Pre haváriu potrubia zaliala Študenskú voda a blato

AKTUALIZOVANÉ

Približne stometrový úsek Študentskej ulice v úseku od ulice Š. C. Parráka po Bottovu zaliali v nedeľu podvečer tisíce litrov vody a nánosy bahna.

Dôvodom je prasknuté vodovodné potrubie. Nehoda spôsobila odstávku dodávok pitnej vody do domácností v postihnutej v lokalite.

Na mieste zasahovali hasiči aj polícia, ktorá dotknutý úsek uzavrela a až do večerných hodín odkláňala dopravu cez ulice Parráka a Veselovského na trnavskom Špíglsáli.

V neskorých večerných hodinách bol horný úsek Študentskej ulice uzavretý policajnými páskami. Cestu sprejazdnili v pondelok popoludní.

Prasknuté potrubie poškodilo aj pravý pruh vozovky. Unikajúca voda vytvorila hlboký kráter s rozmermi približne 5×2 metre.

S odstraňovaním následkov havárie začali pracovníci spoločnosti Tavos v pondelok ráno. Dodávky vody boli obnovené približne o 11.30 hodine.

potrubie-studentska-1
potrubie-studentska-2

potrubie-studentska-3

potrubie-studentska-4

havaria-potrubie1

havaria-potrubie2

Ulož ako PDF
Napísal 27. júla 2014 22:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.