reklama

TAVOS vymení na Halenárskej ulici 350 metrov vodovodného potrubia

Trnavská vodárenská spoločnosť (TAVOS) pripravuje rekonštrukciu vodovodu na Halenárskej ulici. Projekt sa uskutoční ešte pred začatím avizovanej komplexnej rekonštrukcie ulice.

Odbor starostlivosti o životné prostredie na Okresnom úrade v Trnave vydal 30. januára 2017 spoločnosti TAVOS povolenie na rekonštrukciu vodovodu na Halenárskej ulici.

Z projektovej dokumentácie vyplýva, že investor vymení existujúce vodovodné potrubie za nové. Súčasťou zámeru je aj rekonštrukcia odbočiek vedľajších vetiev a odbočení vodovodných prípojok v priľahlých uliciach Veselá, Dolnopotočná a Haulíkova.


Halenárska ulica

TAVOS položí na Halenárskej ulici nové vodovodné potrubie DN 200 s dĺžke takmer 350 metrov.

Na Haulkovej ulici sa rekonštrukcia dotkne úseku v dĺžke 11 metrov, na Dolnopotočnej v dĺžke 3,5 metra a na Veselej ulici položia 12 metrov potrubia.

Nové potrubie bude uložené vedľa pôvodného. Vodovod bude vybudovaný z liatinových tlakových rúr.

Postup prác bude TAVOS koordinovať s mestom Trnava.

Projekt rekonštrukcie Halenárskej ulice je aktuálne v procese stavebného konania.

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2017 11:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.