reklama

Historické budovy sa rozžiaria, v centre Trnavy spúšťajú novú ilumináciu

Trnavčania a návštevníci centra mesta sa môžu tešiť na novú ilumináciu niektorých historických budov.

V pondelok večer prekvapili ľudí pohybujúcich sa v centre nové LED reflektory, namierené na meštianske domy.

Počas skúšky funkčnosti osvetľovacích zariadení mali možnosť vidieť nasvietenú radnicu, Pracháreň, budovu divadla a meštianske domy oproti radnice.

Nasvietený bude aj kostolík sv. Heleny a špitálik v južnej časti pešej zóny.

„Inštalácia nového osvetlenia je súčasťou a zavŕšením projektu rekonštrukcie a modernizácie Hlavnej ulice. Spustenie prevádzky iluminácie je naplánované na 15. septembra,“ uviedol vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Približne 20 osvetľovacích telies je nainštalovaných na streche cukrárne vedľa radnice, na budove banky priamo oproti radnice, aj na zelenom dome.

V tejto fáze je osvetlenie zatiaľ v skúšobnom režime, vrátane farebných kombinácií, ktoré nemusia byť používané aj v praxi.

Ponúkame vám niekoľko fotografií zachytených počas pondelňajšej skúšky. Snímky boli zhotovené smartfónom, ospravedlňte, prosím, ich zníženú kvalitu.

Ďalšie fotografie:

iluminacia-1

iluminacia-2

iluminacia-3

iluminacia-4

iluminacia-5

iluminacia-6

iluminacia-7

iluminacia-8

iluminacia-9

iluminacia-10

iluminacia-11

iluminacia-12

Ulož ako PDF
Napísal 9. septembra 2014 8:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Historické budovy sa rozžiaria, v centre Trnavy spúšťajú novú ilumináciu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.