reklama

Pozvánka na akustický koncert Zuzany Mikulcovej

Jedna z najtalentovanejších slovenských speváčok súčasnosti, Zuzana Mikulcová, opäť zavíta do Trnavy a tentoraz sa predstaví so svojím novým akustickým projektom.

Víťazku súťaže Nové tváre slovenského jazzu 2009 budú sprevádzať Štefan Szabó na gitare a Rolo Uškovitš hrajúci na cajon. Koncert prebehne tento piatok 3. októbra v dočasnom kultúrnom priestore Berliner, informovala PR manažérka OZ Publikum.sk Eva Kukurová.

mikulcova
Zuzana Mikulcová

Zuzana Mikulcová pochádza z Rimavskej Soboty a hudbe sa venuje od detstva. Konzervatórium vyštudovala v Prahe pod vedením skvelej jazzovej speváčky a učiteľky Evy Svobodovej. Dlho pôsobila ako speváčka v rôznych kapelách, teraz píše vlastnú hudbu.

Jej autorský projekt funguje približne rok a pol. Piesne žánrovo nedefinuje, vníma ich ako fúziu viacerých pohľadov a smerov, ale čo všetky piesne spája je istá výpoveď v textoch, ktoré píše v slovenčine.

Známa sa stala vďaka spolupráci s kapelou Sanyland, v ktorej pôsobila po boku výborných muzikantov (Juraj Griglák, Peter Binder, Peter Szabados…). Výsledok ich tvorby a spolupráce je možné si vypočuť aj na spoločnom CD Divné videnie z roku 2011.

Podrobnosti o koncerte nájdete v udalosti:
https://www.facebook.com/events/581124988665849/

Zuzana Mikulcová Band
BerlinerDKP (Pekárska 40, bývalý dom Akadémie vzdelávania)
piatok 3. októbra od 20:00
vstupné 3 Eurá

VIDEO:

Mikulcova-poster

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2014 20:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.