reklama

Sieť C&A vstúpila do obchodnej zóny TMT Trnava. Ide o prvú novú prevádzku v roku 2014 v strednej Európe

Postupné rozširovanie ponuky značiek a nových prevádzok v obchodnej zóne The Mall Trnava (TMT) situovanej pri obchvate mesta pokračuje.

V prvej polovici septembra otvorila v retailovej časti obchodnej zóny na ploche 400 m² svoju nový obchod sieť PreDeti.sk, návštevníkom TMT slúži od augusta aj ručná samoobslužná autoumyváreň s kapacitou pre štyri vozidlá.

Najnovším prírastkom je známa svetová sieť predajní s oblečením a doplnkami C&A, ktorá privítala prvých zákazníkov 1. októbra.

Za zmienku stojí, že nová trnavská predajňa značky C&A je prvou prevádzkou, ktorú sieť otvorila v roku 2014 v regióne strednej Európy.

c-a-1
Svetová sieť C&A otvorila svoju prvú prevádzku v roku 2014 v regióne strednej Európy práve v Trnave

Foto: Dve Lamy

Prvých zákazníkov privítali v C&A šampanským a kvetinami, návštevníci mohli využiť aj rady profesionálnych stajlistov.

Podľa aktuálnych informácií bude sieť C&A v priestoroch obchodnej zóny TMT dlhodobo jedinou v Trnave a blízkom okolí, pretože ďalšie rozširovanie v regióne nechystajú.

Počas úvodných piatich dní mohli zákazníci využívať zľavy až do výšky 25 percent z ceny pri všetkých druhoch tovaru. Záujem o produkty pod značkou C&A dokumentuje aj 500 platiacich zákazníkov počas prvých štyroch hodín od otvorenia.

Predajňa C&A sa rozprestiera na ploche viac ako 1100 m² a ukazuje najnovší dizajnový koncept ladený do svetlých farieb s takmer bielou podlahou a presvetlenými interiérmi. Otvorené je denne od 9. do 20. hodiny.

Návštevníkom zóny slúži od leta aj detské ihrisko a udržiavaná trávnatá plocha určená pre voľnočasové aktivity. Relaxačný priestor je prístupný bezplatne medzi DM drogerie markt a McDonald’s.

V zóne TMT situovanej vedľa juhovýchodnej časti cestného obchvatu Trnavy nájdu návštevníci hypermarker Carrefour a retailovú časť, v ktorej sa nachádzajú diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO, predajňa Pepco, klub Royal Admiral, ale aj predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče.

Aktuálne dianie v obchodnej zóne TMT môžete sledovať aj na facebookovskej stránke (link tu).

Ďalšie fotografie (autor: Dve Lamy):

c-a
c-a-7
c-a-4
c-a-5

c-a-6

c-a-8
c-a-2

c-a-3

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2014 13:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Sieť C&A vstúpila do obchodnej zóny TMT Trnava. Ide o prvú novú prevádzku v roku 2014 v strednej Európe”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.