reklama

Novinky v obchodnej zóne TMT pri obchvate: obchod Predeti.sk, C&A, autoumyváreň, detské ihrisko

Obchodná zóna The Mall Trnava (TMT) situovaná pri McDonald´s na mestskom obchvate postupne rozširuje ponuku služieb aj obchodných jednotiek.

Novinky v TMT

V polovici augusta začala v obchodnej zóne TMT ponúkať svoje služby moderná ručná autoumyváreň so štyrmi boxami a dvoma vysávačmi, otvorená nonstop.

Návštevníkom zóny slúži od leta aj avizované detské ihrisko a udržiavaná trávnatá plocha určená pre voľnočasové aktivity. Relaxačný priestor je prístupný bezplatne medzi DM drogerie markt a McDonald’s.

tmt-sep-1

tmt-sep-2
Voľná plocha medzi DM Drogerie a Mc Donald’s dostala nový trávnik aj detské ihrisko

Otvárajú obchod Predeti.sk

Už v utorok 9. septembra otvorí svoju prevádzku nový obchod PREDETI.SK, ktorý už podľa názvu sústredí svoju pozornosť na najmenších.

Predajňu s detským oblečením, hračkami, doplnkami a potrebami otvoria v utorok o 9. hodine s vynikajúcou uvádzacou zľavou vo výške 11% na všetok tovar, a to pri príležitosti otvorenia jedenástej predajne na Slovensku.

Skvelá akcia platí počas celého prvého týždňa od otvorenia. Viac informácií nájdete na www.predeti.sk.

V októbri príde do Trnavy C&A

Ďalšiu veľkú novinku prinesie obchodná zóna The Mall Trnava už o pár dní.

V stredu 1. októbra otvorí svoju prvú prevádzku pri trnavskom obchvate obľúbená módna sieť C&A.

Pri tejto príležitosti pripravujú viacero zaujímavých niekoľkodňových aktivít vrátane programov pre deti, poradenstva stajlistov pre zákazníkov a podobne.

tmt-sep-6
C&A otvorí svoj prvý obchod na území Trnavy 1. októbra

Čo nájdete v TMT?

Projekt s hypermarketom Carrefour a retailovou časťou, v ktorej sa nachádzajú diskont Tedi, DM Drogerie, obuv Deichmann, oblečenie a doplnky KiK, Takko Fashion, športový obchod Sportisimo, predajňa chovateľských potrieb, krmív a živých zvierat SUPER ZOO, ale aj predajne elektroniky a bielej techniky PLANEO Elektro a OKAY Elektrospotrebiče, oficiálne otvorili na jar tohto roka.

Neskôr pribudli predajňa Pepco a klub Royal Admiral.

Aktuálne dianie v obchodnej zóne TMT môžete sledovať aj na facebookovskej stránke (link tu).

tmt-sep-3

tmt-sep-4

tmt-sep-5

tmt-sep-pano

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2014 11:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Novinky v obchodnej zóne TMT pri obchvate: obchod Predeti.sk, C&A, autoumyváreň, detské ihrisko”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.