reklama

Novým vlastníkom budovy bývalých telekomunikácií je trnavská spoločnosť Dupos Invest

Novým vlastníkom objektu bývalých telekomunikácií na Starohájskej ulici v susedstve Mestskej polikliniky sa stala trnavská investičná spoločnosť Dupos Invest.

Predchádzajúcim vlastníkom nehnuteľnosti bol Slovak Telekom, ktorý sa rozhodol odpredať z dôvodu nadbytočnosti okrem objektu na Starohájskej ulici v Trnave aj ďalšie štyri desiatky svojich nehnuteľností na území Slovenska.

“Máme záujem pripraviť plán obnovy objektu a v strednodobom horizonte budovu rekonštruovať. Dovtedy chceme priestory prenajímať – maximálne využiť priestory, ktoré sú vhodné na rôznu podnikateľskú činnosť. V každom prípade máme záujem rozvinúť potenciál budovy daný blízkosťou polikliniky,” priblížila zámery nového vlastníka Veronika Chorváthová zo spoločnosti Dupos Invest.

Konkrétne termíny postupnej obnovy a modernizácie budovy zatiaľ nestanovili.

telekom-dupos
Vlastníkom budovy je od konca októbra trnavská spoločnosť

Objekt s úžitkovou plochou viac ako 6,5 – tisíca metrov štvorcových bol uvedený do prevádzky v roku 1989. Celková plocha pozemkov predstavuje 10 -tisíc metrov štvorcových.

Budova je po 25 rokoch v pôvodnom, ale v užívaniaschopnom stave.

“Naša spoločnosť je veľmi flexibilná pre prípadné úpravy pre nájomcov,” pripomenula Chorváthová.

V objekte dnes pôsobí niekoľko nájomníkov – Slovak Telekom, nachádza sa tu prevádzka pošty, lekáreň, ale napríklad aj tanečná škola.

Budova po technickej stránke pozostáva z troch nadzemných podlaží – prízemia, 1. a 2. poschodia, vnútorné átrium slúži ako parkovisko pre užívateľov.

O spoločnosti Dupos Invest, a.s., Trnava

Významnou súčasťou podnikateľského portfólia spoločnosti Dupos Invest je aj investovanie do nehnuteľností, kúpa nehnuteľností za účelom ich prenájmu a prípadná spoluúčasť na developerských projektoch.

Spoločnosť sa venuje prenájmu vlastných nehnuteľností, prostredníctvom dcérskych firiem podniká v oblasti kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností, výkonu správcovských činností, prevádzky a technickej údržby budov či organizáciách dobrovoľných dražieb.

Ulož ako PDF
Napísal 23. novembra 2014 16:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Novým vlastníkom budovy bývalých telekomunikácií je trnavská spoločnosť Dupos Invest”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.