reklama

Taiwančania odovzdali finančný príspevok aj darčeky pre trnavský hokej

Pondelkové rušné popoludnie na Mestskom zimnom štadióne v Trnave spestrilo milé predvianočné podujatie.

Popri detských hrách a súťažiach odovzdali zástupcovia štátu Taiwan darčeky a finančný príspevok, ktorý pomôže hokejovému klubu Trnava Gladiators a rozvoju mládežnického hokeja v Trnave.

hokej-dar1

Foto: Michal Burza

Udalosť inicioval poslanec za hnutie Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti Jozef Viskupič.

„Som rád, že zastupiteľský úrad Taiwanu vybral spomedzi mnohých projektov práve ten trnavský. Ide o mládežnícky šport a ten u nás naozaj potrebuje pozornosť. Každý, kto sa v tomto prostredí pohybuje, vám potvrdí, že každučký cent je tu veľmi dôležitý. Podpora vo výške niekoľko tisíc eur sa teda mládeži nesmierne hodí. Najviac o tom asi hovorili tá obrovská radosť v natešených detských očiach priamo na štadióne. Verím, že po tomto dare bude nasledovať aj ďalšia, dlhodobejšia spolupráca,“ poznamenal poslanec NR SR Jozef Viskupič.

hokej-dar2

hokej-dar3

Foto: Michal Burza

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2014 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.