reklama

Trnavská automobilka venovala finančný príspevok na charitatívne účely

Spoločnosť PSA Peugeot Citroën Slovakia venovala finančný príspevok 10 000 eur na kúpu nového vozidla Citroën C3 Picasso, ktorý bude používaný na charitatívne účely v trnavskom regióne.

Trnavská automobilka prostredníctvom Nadácie PSA Peugeot Citroën finančne pomohla Trnavskej arcidiecéznej charite, ktorej poslaním je aktívne pomáhať starým, chorým, nevládnym a opusteným spoluobčanom v núdzi,” informovala Kristína Valová z komunikačného odboru PSA Peugeot Citroën Slovakia.

Medzi hlavné činnosti charity patrí opatrovateľská a ošetrovateľská činnosť, sociálne poradenstvo, sociálnoprávna ochrana a sociálna kuratela, poskytovanie stravy a oblečenia, terénna sociálna práca, charitatívne služby v rodinách a sociálne služby v Dome pokojnej staroby v Cíferi.


ILUSTRAČNÉ FOTO

V súčasnosti Trnavská arcidiecézna charita poskytuje opatrovateľskú starostlivosť 27 stálym klientom a dodávka jedál do domu je zabezpečovaná priemerne 40 klientom mesačne, čo pre občana znamená zvýšenie dostupnosti a kvality sociálnych služieb.

Dar v podobe finančného príspevku od Nadácie PSA Peugeot Citroën na kúpu nového automobilu Citroën C3 Picasso prinesie možnosť zvýšenia kapacity služby donášky jedla do domu a sprístupní ju pre širší okruh občanov,” doplnila K. Valová.

Ulož ako PDF
Napísal 12. júna 2012 9:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

pre “Trnavská automobilka venovala finančný príspevok na charitatívne účely”

  1. 1
    Jozef says:

    10 000 eur? ved to je uplne smiesne, to je tak 0,000000001 % z rocneho zisku tejto automobilky. Keby aspon 100 000 eur dali na zakupenie 10 takychto aut pre charitu za ten bordel co nam tu robia, za zabratu ornu podu vysokej kvality a navzdy znicenu, za tie kamiony, ktore im tu dychame… by povinne mali podporovat charitu, vsetky sportove a kulturne podujatia minimalne v trnave, sadit tu zelen atd. Bohuzial bordel z ich biznisu tu zostava nam, hlavne ze zisk ide uzkej skupinke financnych oligarchov a majitelom PSA.

  2. 2
    icer says:

    Arcidieceza ma tolko penazi, ze 10 tis eur je pre nich naplute v mori.

Pre písanie komentárov musíte byť prihlásený Login

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.