reklama

V OD ASO vyrástla vďaka deťom Zázračná vianočná dedina

Do projektu Obchodného domu ASO Zázračná vianočná dedinka na Hlavnej ulici sa počas decembra zapájajú individuálni návštevníci OD aj deti zo základných a materských škôl.

Spoločnými silami už od 6. decembra vytvárajú vlastnými rukami a umom domy, stromy, postavičky a iné predmety, ktoré by v pravej vianočnej dedinke nemali chýbať.

Model postupne rastie vďaka šikovnosti detí aj pomoci maliarky Márie Rybárikovej a výrobcu drevených predmetov Ivana Slezáka.

„Chceme sa všetkým veľmi poďakovať za to, že nám pomáhajú postaviť túto krásnu dedinku. Deti spoločne s rodičmi môžu prísť a priložiť ruku k dielu v OD ASO až do 20. decembra. Priniesť môžu aj vlastnoručne vyrobené predmety. Pre každého čaká malé prekvapenie, pripravané sú aj pekné darčeky. Žrebovanie zaujímavých cien pre zúčastnených sa uskutoční v sobotu,“ uviedla Ingrid Lenivá z OD ASO na Hlavnej 15.

Výzvu pomôcť s vytvorením Zázračnej vianočnej dedinky prijali aj deti z MŠ Kornela Mahra, ZŠ s MŠ I.Krasku, MŠ Narcisová, MŠ Botanická, MŠ na Námestí SUT, ZŠ Angely Merici a MŠ Zvončín.

Školáci môžu vyhrať darček pre celú triedu, prvou cenou je pobyt na chate v Nízkych Tatrách.

Výtvory detí si môžete pozrieť v galérii OD ASO na Facebooku (link).

Fotogaléria:
aso-vianoce1

aso-vianoce2

aso-vianoce3

aso-vianoce4

aso-vianoce5

aso-vianoce6

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2014 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.