reklama

Vianočná výzdoba v Trnave je kompletne dokončená, inštalácia trvala desať dní

Vianočná výzdoba v Trnave je kompletne dokončená, montážne práce trvali desať dní.

Hoci tohtoročný advent v centre Trnavy bude bez tradičných trhov a počasie minimálne v prvej polovici decembra bude mať podľa predpovedí zrejme veľmi ďaleko od rozprávkovej zimy (tu na juhu ju poznáme v posledných rokoch už len z rozprávania predkov alebo vyumelkovaných reklám), vianočné sviatky v meste pripomína aspoň svetelná výzdoba.

“Montáž vianočnej výzdoby v meste Trnava je kompletne ukončená, inštalácia trvala 10 pracovných dní. Spustenie výzdoby prebehlo úspešne 27. novembra,” uviedol konateľ trnavskej spoločnosti Wofis Martin Köppl, ktorá práce zabezpečuje.


Inštalácia vianočnej výzdoby na Hlavnej ulici

V tomto roku nepribudla žiadna nová vianočná výzdoba. Mesto Trnava a pred ním aj súkromná firma, ktorá organizovala Vianočné trhy, investovali do nových prvkov najmä v minulých rokoch.

Vianočnú výzdobu môžu vidieť Trnavčania a návštevníci mesta najmä na uliciach Hlavná, Divadelná, Radlinského, Hviezdoslavova, M.S. Trnavského, Štefánikova, Hlboká, ako aj na Trojičnom námestí, Bernolákovej bráne a Mikulášskom námestí.

“Všetky práce, vrátane osadenia a inštalácie vianočného stromu na Trojičnom námestí prebehli bez komplikácií. Disponujeme skúseným kolektívom pracovníkov, ktorí tieto práce v našom meste robia už pomerne dlho. Ak sa aj nejaký problém vyskytne, dokážeme ho rýchlo vyriešiť,” dodal Köppl.

Wofis okrem Trnavy inštaluje vianočnú výzdobu napríklad aj v obciach Hrnčiarovce nad Parnou, Pavlice, Voderady, Pusté Úlany, Veľký Grob, Suchá nad Parnou, Dolné Orešany, Horné Orešany, Ružindol, Dlhá či Kočín – Lančár.


Hviezdoslavova ulica

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2020 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vianočná výzdoba v Trnave je kompletne dokončená, inštalácia trvala desať dní”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.