reklama

Vianočná predajňa tento rok na Starohájskej. Spustili aj e-shop

-inzercia-

Vianoce sú za dverami a vianočná nálada čoskoro doľahne na každého z nás. Ani sa nenazdáme a ideme chystať štedrovečerný stôl. Nákupy, výzdoba, pečenie. Každý chce premeniť tento sviatok na niečo nezabudnuteľné a výnimočné.

Všetci máme svoje tajné recepty na kúzelné Vianoce. Voňavé medovníčky, kapor vo vani alebo adventný veniec z čerstvého ihličia.

Na pomoc nám každoročne prichádza aj vianočná predajňa v Trnave, o ktorej si dnes povieme viac.

Vianočnú predajňu interiérového štúdia Styldesign asi netreba predstavovať. Stala sa vianočným symbolom nášho mesta a každoročne vyčaruje pocit šťastia v srdciach ľudí, ktorý do predajne zavítajú.

Nádherné vianočné stromčeky, prekrásne aranžmány a nevšedné vianočné doplnky sú dotiahnuté do dokonalosti. To všetko a oveľa viac môžeme nájsť v priestoroch, v ktorých ožíva duch vianoc.

FOTO: vianocnapredajna.sk

Ak chcete plávať proti prúdu a nemáte radi stereotyp a kompromisy, využite ponuku ručne vyrábaných vianočných dekorácií. Skúsení dizajnéri vám vytvoria ikebany, adventné vence a aranžmány presne podľa vašich požiadaviek. Takéto dekorácie sú jedinečné a pôsobia naozaj luxusne.

FOTO: vianocnapredajna.sk

A ani tohtoročná kolekcia vianočných stromčekov sa nemá za čo hanbiť. Dokonalé repliky živých stromčekov pôsobia naozaj reálne. Už to nie sú tie klasické imitácie, ktoré pripomínajú malé zelené metličky. Ihličie zo strihaného papiera nahradilo realistické 3D ihličie. V kombinácii s dostatočnou hustotou majú tieto stromčeky obdiv zaručený. Čo vy na to?

FOTO: vianocnapredajna.sk

Pribudol aj internetový obchod

Žiadosti o spustenie eshopu k vianočnej predajni sa množili. Zákazníci sa dožadovali možnosti nakúpiť z pohodlia svojho domova. Ich želania boli tento rok vypočuté a dnes si môžeme pozrieť nielen vianočný sortiment v elektronickom obchode na adrese www.vianocneozdoby.sk

Kliknite na banner a navštívte e-shop

Príďte sa pozrieť, neoľutujete

Či už potrebujete nakúpiť vianočný tovar, poradiť sa, alebo sa iba inšpirovať, určite sa príďte pozrieť do vianočnej predajne. Nájdete ju na Starohájskej ulici v Trnave (presná adresa + mapa). Stromčeky sú vyzdobené vo viacerých štýloch a každý sa tak môže na vlastné oči presvedčiť, ako bude jeho výzdoba vyzerať v skutočnosti.

Na záver vám ponúkame malý výber z fotogalérie umiestnenej na webe vianocnapredajna.sk.

Určite odporúčame pozrieť si celú galériu na spomínanom webe.

Ďalšie fotografie:Ulož ako PDF
Napísal 20. novembra 2012 9:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.