reklama

V okolí Trnavy sa lyžuje len na Bezovci, ostatné strediská otvoria sezónu v piatok 2. januára

Ešte pred koncom roka 2014 sa podarilo v okolí Trnavy sprevádzkovať len 300-metrový svah na Bezovci za Piešťanmi. Ostatné strediská pripravujú otvorenie v piatok 2. januára 2015.

Na Bezovci je momentálne v prevádzke jeden vlek LV 300, na svahu je 30 cm technického snehu.

bezovec
Živá kamera z Bezovca, streda 31.12. o 10.00

Lyžiarske stredisko Ski Park Kálnica (link) plánuje otvoriť už v piatok. Na Silvestra hlásili 15 cm vrstvu technického snehu.

kalnica
V Kálnici sú na svahu zatiaľ iba sánkari

Skiland Stará Myjava otvorí zimnú sezónu rovnako v piatok 2. januára ráno. V stredu 31. decembra ráno bolo na 500-metrovom svahu 30 centimetrov technického snehu.

skiland
Na Starej Myjave otvoria v piatok, snehu bude dostatok

Pezinská Baba hlási na Silvestra 10 cm technického snehu, postupne zasnežujú vlek Double, ktorý má byť v prevádzke od 2. januára.

Na Zochovej chate je v prevádzke dopravníkový pás pre deti, v jeho okolí je 30 sm snehu a dobré podmienky.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2014 10:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.