reklama

Jubilejný 20. ročník Reprezentačného plesu Mesta Trnava bude 13. februára

Jubilejný dvadsiaty ročník reprezentačného plesu Mesta Trnavy sa uskutoční 13. februára 2015 o 20. hodine v Mestskej športovej hale.

Plesajúcim hosťom bude do tanca hrať Orchester Pavla Zajáčka a sólisti a inšpiráciu vo forme tanečných kreácií ponúknu tanečné páry z Interklubu Bratislava.

Na ľudovú nôtu preladí plesovú zábavu Trnafská cimbalofka, ktorá má v repertoári piesne rôznych žánrov a hudobných úprav.

Energickú show predvedie jedna z najvyhľadávanejších slovenských funky kapiel – kapela Funkiez a o prechádzku cez najrôznejšie hudobné žánre sa postará DJ Marián Kukla.

Jednotlivé hudobné bloky pospája hovoreným slovom skúsený moderátor a trnavský rodák Martin Chynoranský.

Vstupenky na podujatie sú k dispozícii v pokladni Mestského úradu v Trnave na Trhovej ulici.

Výťažok z plesu bude tradične venovaný na dobročinné účely.

(Tlačová správa)

ples-2015-plag

Ulož ako PDF
Napísal 6. januára 2015 0:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.