reklama

Primátor odovzdal výťažok z reprezentačného plesu vo výške 4400 eur

Dvadsiatim dvom organizáciám, špeciálnym školám, združeniam a nadáciám, ktoré sa venujú ťažko telesne a mentálne handicapovaným deťom, mládeži a dospelým, odovzdal na radnici primátor Vladimír Butko finančný výťažok zo 16. reprezentačného plesu mesta Trnavy.

Každá organizácia dostala z výťažku po 200 eur

Sumu 4 400 eur bude odovzdal zástupcom Asociácie detí a mládeže ADAM, Združenia priateľov detí detských domovov, Centra špeciálno-pedagogického poradenstva, OZ STROM, Klubu sklerosis multiplex, Klubu stomikov, Klubu vozíčkarov, Ligy proti rakovine, SPOSA-T pre autistické deti, Slovenskej ligy celiakov, Slovenského zväzu telesne postihnutých, OZ Kubináci, Spojených škôl na Beethovenovej, Čajkovského a Spojnej ulici, Zväzu diabetikov, Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím, stacionára Náš dom, Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami, Únie nevidiacich a slabozrakých, Ligy proti reumatizmu.

„Uvedomujem si, že by ste potrebovali oveľa viac peňazí, ako dnes dostávate. Viem veľmi dobre, čo všetko konáte, komu pomáhate a v akých zložitých podmienkach vaše organizácie pôsobia. Ale sme radi, že sa nám podarilo v tejto neľahkej dobe vyzbierať od sponzorov pomerne zaujímavú sumu peňazí.  Im patrí vďaka za to, že dnes vám môžeme odovzdať aspoň symbolický obnos, v porovnaní s tým, koľko financií by ste na svoju činnosť naozaj potrebovali,“ povedal v príhovore V. Butko.

Ulož ako PDF
Napísal 13. mája 2011 8:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.