reklama

Výťažok z plesu vo výške 4400 eur rozdelilo mesto hendikepovaným ľuďom

Trnavský primátor Vladimír Butko odovzdal výťažok zo 17. reprezentačného plesu mesta Trnavy zástupcom organizácií, špeciálnych škôl, združení a nadácií, ktoré sa venujú ťažko telesne a mentálne hendikepovaným deťom, mládeži a dospelým.

Dvadsaťdva zástupcov organizácií a združení si prevzalo spolu 4400 eur.

Chcem sa poďakovať všetkým sponzorom plesu, ktorý bolo v tomto roku napriek neľahkej ekonomickej situácii dokonca viac ako v minulosti,“ poznamenal V. Butko.

Mesto sa rozhodlo rozdeliť výťažok rovnomerne, každá z organizácií získala po 200 eur. „Nechceli sme zvažovať kto je dôležitejší alebo má viac členov. Jednoducho sme si uvedomili, že činnosť ľudí, ktorí pomáhajú postihnutým ľuďom nedokážeme odmerať na lekárskych váhach. Vieme, že to by nebola dobrá cesta,“ vyhlásil trnavský primátor.

Ako ďalej poznamenal, „uvedomujeme si, že tých 200 eur vás z biedy nevytrhne, ide skôr o akúsi drobnú pozornosť a možno symbolické poďakovanie za prácu, ktorú vykonávate v prospech druhých často na úkor vlastného voľného času„.

Ulož ako PDF
Napísal 1. mája 2012 12:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.