reklama

Trnavu zasypali obrovské chumáče snehu

Husté sneženie a málo vídané obrovské chumáče snehu zasypali v piatok Trnavu.

V rozpätí asi dvoch hodín napadlo približne 15 cm nového snehu.

Cesty v meste aj okolí sú zatiaľ zjazdné, nachádza sa na nich utlačená viac ako päťcentimetrová vrstva snehovej kaše.

Doprava vplyvom nepriaznivého počasia na hlavných ťahoch hustne a je značne spomalená. Polícia upozorňuje, že cesta cez Bielu Horu je v oboch smeroch neprejazdná. Zlá situácia je aj na celom úseku Trstín – Trnava, rovnako tak v okolí Bukovej.

V okolí mesta sú problémy aj v smere na Špačince, Hrnčiarovce a Suchú nad Parnou.

„Všetky mechanizmy, ktoré majú dostupné spoločnosti TT-Komfort a ASA Trnava, sú v uliciach Trnavy,“ uviedol o 13.30 hodine vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

Do boja so snehovou nádielkou povolali aj zmluvných partnerov, ktorí sa rovnako zapájajú do odhŕňania snehu z trnavských ulíc.

Podľa predpovede meteorológov sneženie má k večeru ustávať, v sobotu by zrážky pribúdať nemali. Snežiť by mohlo opäť v nedeľu 1. februára. Denné teploty budú počas víkendu tesne nad nulou, v noci klesnú na -5 až -6 stupňov Celzia.

Pozrite sa, ako to vyzerá v uliciach mesta dnes popoludní.

Fotogaléria – piatok 30. januára o 13.00 hodine:

sneh-3

sneh-1

sneh-5

sneh-4

sneh-2

sneh-7

sneh-8

sneh-9

sneh-10

sneh-11

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2015 13:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavu zasypali obrovské chumáče snehu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.