reklama

Poslanci koalície Naše mesTTo sa budú pravidelne stretávať s občanmi

Poslanci mestského zastupiteľstva za pravicovú koalíciu Naše mesTTo Vás budú organizovať pravidelné stretnutia s občanmi.

Podľa informácií predsedu poslaneckého klubu koalície Rastislava Mráza stretnutia sa budú konať každý štvrtok v párnom týždni v čase od 16.00 do 17.00 hodiny v zasadačke na nádvorí radnice.

„V tomto čase budú vždy najmenej dvaja poslanci z klubu Naše mesTTo k dispozícii na riešenie problémov a otázok obyvateľov Trnavy. Poslanci tak plnia svoj zámer byť v trvalom priamom kontakte s občanmi prostredníctvom pravidelných stretnutí a terénnej práce v jednotlivých mestských častiach,“ uviedol Mráz.

nase-mesTTo

Ilustračné foto

Prvé stretnutie sa uskutoční 19. februára. Na podnety a rozhovory s obyvateľmi mesta budú pripravení dvaja bývalí primátori Vladimír Butko a Štefan Bošnák.

Viac informácií o stretnutiach s občanmi bude poslanecký klub koalície Naše mesTTo zverejňovať prostredníctvom facebookovej (link tu).

Zanedlho plánujú vytvoriť aj vlastnú internetovú stránku.

Pravicová koalícia KDH, OĽaNO, SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SZ získala v novembrových voľbách 13 poslaneckých mandátov.

Ulož ako PDF
Napísal 11. februára 2015 14:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci koalície Naše mesTTo sa budú pravidelne stretávať s občanmi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.