reklama

Poslanci pozývajú Trnavčanov na neformálne stretnutia

Poslanecký klub Naše mesTTo (KDH) obnovuje po letnej prestávke pravidelné stretnutia s občanmi. Po novom však mestskí poslanci nebudú na občanov čakať v priestoroch radnice, ale stretnutia budú organizovať v jednotlivých mestských častiach.

Prvé z nich pod názvom Na pivo s našimi poslancami bude vo štvrtok 8. októbra o 18.00 v pivárni Tvorsad na Okružnej ulici.

Stretnutia sú naplánované v mesačných intervaloch vždy v inej mestskej časti. Prvé dve budú v najväčších – na Kopánke a sídlisku Družba.

„Pozývame všetkých na na neformálne stretnutie pri pohári kofoly, či pivka. Príďte sa porozprávať s kompetentnými o problémoch nášho mesta,“ pozýva verejnosť na debatu predseda poslaneckého klubu KDH Rastislav Mráz.

kdh-na-pivo

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2015 7:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci pozývajú Trnavčanov na neformálne stretnutia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.