reklama

Pri nehode sa z nákladiaku vysypala repka, uniklo aj 400 litrov nafty

Prevrátený nákladiak vezúci 26 ton repky olejnej a únik približne 400 litrov nafty. Taký je výsledok nehody, ku ktorej došlo v utorok pri Bučanoch.

K nehode došlo podľa slov hovorcu KR HaZZ v Trnave Tomáša Bílika v utorok 3. marca o 10.30 hodine. Následkom nehody neprišlo k žiadnym zraneniam.

„Obsah nákladu bol čiastočne vysypaný na priľahlom poli. Z havarovaného kamióna bol zaznamenaný únik pohonných látok (nafta) v množstve približne 400 litrov. Uniknuté pohonné látky hasiči čiastočne zachytili pomocou sorbentu a súčasne zabezpečili vozidlo proti ďalšiemu úniku paliva a vykonali na vozidle protipožiarne opatrenia,“ uviedol.

cvicenie-hasici8

Ilustračné foto

Hasiči privolali na miesto nehody pracovníkov spoločnosti SOSTEAM Slovakia, ktorí zabezpečili ďalšie práce súvisiace s likvidáciou úniku pohonných hmôt.

Na mieste udalosti zasahovalo päť hasičov z Trnavy s 2 kusmi hasičskej techniky, doplnil Bílik.

Ulož ako PDF
Napísal 4. marca 2015 14:20. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.