reklama

Na odpočívadle pri Zelenči osadia monitorovací kamerový systém

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) umiestni na diaľničnom odpočívadle Zeleneč monitorovací kamerový systém.

Diaľničiari vybrali dodávateľa systému prostredníctvom verejnej súťaže.

Monitorovací systém bude osadený na obidvoch odpočívadlách na diaľnici D1 pri Zelenči a v stredisku správy a údržby diaľníc na Sereďskej ulici v Modranke.

D1-zelenec
Odpočívadlo na D1 pri Zelenči

Reprofoto: Google Street View

Vo verejnej súťaži, ktorú vypísali ešte v roku 2014, uspela firma CableCom z Trnavy.

Trnavská spoločnosť ponúkla cenu takmer 260-tisíc euer s DPH. Predpokladaná hodnota zákazky bola podľa odhadov NDS 456-tisíc eur.

Súčasťou kontraktu je aj zabezpečenie servisných prác a opráv za hodinovú sadzbu 27 eur bez DPH na obdobie štyroch rokov.

Diaľničné odpočívadlá pri Zelenči boli v minulosti miestom viacerých krádeží tovaru z kamiónov a inej majetkovej trestnej činnosti.

Ulož ako PDF
Napísal 9. marca 2015 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.