reklama

NOCvKINE bude po prvýkrát v sobotu

Obľúbené filmové podujatie sa uskutoční už túto sobotu 28. marca v kine Hviezda. Začiatok prvej projekcie bude o 18:00. Program sa skladá z piatich výnimočných filmov. Tentoraz kládli organizátori dôraz na komédie, ale miesto sa ušlo aj dráme a thrilleru. Lístky už sú k dispozícii v pokladni kina.

NOCvKINE odštartuje o 18:00 kriminálnym thrillerom História násilia, v ktorom exceloval Viggo Mortensen známy z Pána prsteňov. O 19:50 budeme pokračovať komédiou Clerks II, u nás známou aj pod názvom Muži za pultom. Prvý diel tejto vynikajúcej komédie sme premietali na úplne prvej NOCIvKINE v roku 2007.

O 21:40 odpremietame jeden z najlepších nemeckých filmov vôbec, drámu Životy tých druhých. Desať minút po polnoci nás opäť na veselšiu nôtu naladí švédska komédia Zvuk hluku. O 02:10 ako posledný film premietneme hororovú komédiu Tucker a Dale vs. Zlo, ktorej sú všetky známe klišé otočené úplne na ruby.

nvk

Na všetkých päť filmov sa dostanete vďaka jednej vstupenke v hodnote 5 eur

Lístky si môžete zakúpiť každý deň v pokladni kina Hviezda. Otvorená býva vždy 30 minút pred prvým premietaním v daní deň až do začiatku toho posledného.

Za podporu ďakujeme partnerom: trnava-live.sk, mesto Trnava, Rádu_FM, televízii MTT, filmovému magazínu CinemaView.sk a Nude v Trnave.

NOCvKINE organizuje občianske združenie Publikum.sk.

Podrobnosti o filmoch a trailery nájdete na adrese:
www.malyberlin.sk/eventy/nocvkine-vol-15

alebo aj na Facebooku:
www.facebook.com/events/609921669108655

nocvkine-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 24. marca 2015 7:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.