reklama

OZ Publikum.sk pripravuje Letnú NOCvKINE

Filmové podujatie NOCvKINE si za posledné roky získalo priazeň vás, divákov. Nie každý sa ho však mohol zúčastniť, keďže sa vždy konalo uprostred pracovného týždňa.

Dlho sme počúvali výhrady voči tomu a naozaj sme sa snažili nájsť riešenie. To sa nám nakoniec ponúklo koncom tohto augusta. V predvečer štátneho sviatku Slovenského národného povstania sa tak v kine Hviezda uskutoční premiérová Letná NOCvKINE,“ informoval organizátor podujatia Michal Klembara z Občianskeho združenia Publikum.sk

Bude sa písať dátum 28. august (utorok) a tešiť sa budete môcť na päticu zaujímavých filmov.

Podrobnosti zverejníme počas budúceho mesiaca. Za podporu ďakujeme partnerom: kino Hviezda, DVD obchod Niagara.sk, Trnava-live.sk a Mesto Trnava.

Akciu môžete sledovať na Facebooku a na stránke OZ Publikum.

Občianske združenie Publikum.sk organizuje v Trnave popri filmových podujatiach festival Frejm, Improligu a PechaKucha Night. Na celoslovenskej úrovni sa angažuje hlavne vo filme, snaží sa aj propagovať slovenský film v zahraničí.

Ulož ako PDF
Napísal 29. júla 2012 23:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.