reklama

Projekty na dobrovoľnícke podujatie Naše Mesto prijímajú do 12. apríla

Trnavská mestská samospráva sa so svojimi zamestnancami aj tento rok zapojí do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku s názvom Naše Mesto, aby sa spoločne s ďalšími Trnavčanmi podieľala na skrášľovaní našej Trnavy a pomohla tým, ktorí to potrebujú.

Podujatie, ktoré organizuje Nadácia Pontis, sa uskutoční od 11. do 13. júna vo viacerých slovenských mestách, preto, ak máte nápad, ako by vám mohli dobrovoľníci počas Nášho Mesta pomôcť, určite ho neodkladajte do šuplíka.

Prihlasovanie projektov bolo predĺžené do 12. apríla 2015.

nase-mesto-6
Dobrovoľníci v uliciach Trnavy

Foto: Pontis

Súčasťou Nášho Mesta sa môžete tento rok stať aj vy:

Chceli by ste s kolegami skrášliť okolie alebo pomôcť tým, ktorí to potrebujú? Ukážte, že aj vašej firme záleží na meste, v ktorom podniká. Prihlásiť sa môžete do 12. apríla 2015 (link tu).

Chcete niečo v svojom okolí vylepšiť? Navrhnite aktivitu pre dobrovoľníkov a prihláste svoj projekt do 12. apríla 2015 (viac tu).

Aktivity si môžu navrhnúť neziskové organizácie, občianske združenia, domovy sociálnych služieb, chránené dielne, základné, stredné a materské školy, centrá voľného času a materské centrá, nadácie, mestá, mestské rozpočtové či príspevkové organizácie zo zapojených miest, občianske iniciatívy alebo fyzické osoby, ktoré budú následne zodpovedať za ich realizáciu a koordináciu dobrovoľníkov na mieste.

O účasť sa nemôžu uchádzať podnikatelia, organizácie podporujúce politické strany alebo hnutia. Výstupy aktivít nemôžu slúžiť na súkromné účely, ale majú slúžiť na prospech iným a komunite.

Aktivity na prospech súkromných škôl a škôlok môžu byť zaradené do podujatia, ale nebudú podporené grantom.

Staňte sa dobrovoľníkom a prihláste sa do jednej z aktivít v Našom Meste. Prihlasovanie bude spustené od 5. mája do 1. júna.

nase-mesto

Ulož ako PDF
Napísal 1. apríla 2015 9:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Projekty na dobrovoľnícke podujatie Naše Mesto prijímajú do 12. apríla”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.