reklama

Prednáška Antónie Mačingovej v Trnave

Sťažujeme sa na to, akí sme unavení, ako sa cítime… Častokrát je to výsledok toho, ako sa staráme sami o seba, o svoje telo, o svoju myseľ.

My sami sme zodpovední za seba a ak nie sme spokojní, je čas pre zmenu! Možno práve pre tú, ktorú ponúka Akadémia vzdelávania Trnava.

Už čoskoro v Akadémii privítajú pani Mgr. Antóniu Mačingovú.

V piatok 24. apríla 2015 sa môžete zúčastniť jej prednášky v oblasti stravovania „Zmena k zdravému životnému štýlu“ so začiatkom o 10.00 a o 16.00 hodine.

Súčasťou prednášky bude aj diskusia.

Jasno v hlave = poriadok na tanieri = ZDRAVIE, VITALITA, KRÁSA a SPOKOJNOSŤ

Antónia Mačingová sa zdravému spôsobu stravovania venuje viac ako 16 rokov.

Ako sama vraví, „sloboda a nezávislosť majú základ v znalostiach, ktoré dokážeme využiť pre vlastný vývoj. Prestaňme byť závislí od produktov, ktoré nám sľubujú rýchly účinok. Detoxikujme a harmonizujme si vnútorné prostredie, skončime s diétami a začnime sa zdravo stravovať.“

av-styl

Ulož ako PDF
Napísal 19. apríla 2015 22:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.