reklama

Cestovateľská prednáška STOPA o USA v Trnave už 4. júna

Séria cestovateľských prednášok s názvom STOPA sa zo Serede, kde začala vo februári 2016, presúva do Trnavy.

Las Vegas, Grand Canyon, San Francisco, Washington DC, New York – to je iba zopár z množstva známych miest, ktoré túži aspoň raz v živote vidieť väčšina z nás.

Teraz máme v Trnave možnosť sa do Spojených štátov preniesť prostredníctvom fotografií a autentických zážitkov.

Už v sobotu, 4. júna sa v kaviarni LaReunion na Františkánskej ulici o 18:00 predstaví Anton Dúbravec, ktorý sa do USA dostal na necelé štyri mesiace prostredníctvom programu Work and Travel USA, ktorý je určený denným študentom vysokých škôl.

slovak-usa

O tomto svojom zážitku písal blogový seriál s názvom Mladý Slovák v USA, ktorý vznikal každý týždeň a čítalo ho viac ako 10 tisíc ľudí.

Seriál sa nedávno stal druhým najlepším cestovateľským blogom na Slovensku v ankete Bloger roka 2015.

Ak máte záujem aspoň sprostredkovane zistiť, ako vníma život, prácu a cestovanie po USA mladý študent, máte možnosť zarezervovať si svoje miesto v príjemnom modernom prostredí.

Rezervácie sa realizujú na číslach 0908 760 255, 0911 147 939, prípadne mailom na cestovatelske.eventy@gmail.com, kde sa môžete aj spýtať akúkoľvek vašu otázku. Vstupné je dobrovoľné ostáva len dodať, že sa veľmi tešíme na spoločne strávený večer v príjemnom podniku.

Udalosť je na Facebooku, link tu.

Ulož ako PDF
Napísal 31. mája 2016 22:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.