reklama

Do 20. mája bude uzavretý jeden jazdný pruh na Saleziánskej ulici

Od stredy 6. mája do stredy 20. mája bude pre dopravu uzavretý jeden jazdný pás na Saleziánskej ulici na dvestometrovom úseku od križovatky s Rovnou ulicou až po vjazd do kruhovej križovatky ulíc Saleziánskej a Veternej.

Obchádzková trasa zo Saleziánskej ulice povedie po uliciach Rovnej a Olympijskej späť na Veternú ulicu smerom ku kruhovej križovatke.

Cestná premávka z kruhovej križovatky smerom na Saleziánsku ulicu bude usmernená na jeden jazdný pás na Saleziánskej ulici, ktorý bude prejazdný smerom ku križovatke s Rovnou ulicou.

salezianska
Saleziánska ulica

Reprofoto: Google Street View

Obchádzková trasa pre mestskú autobusovú dopravu:
Linka č. 4 z Námestia Slov. učeného tovarišstva pôjde cez Špačinskú cestu a Okružnú ulicu.
Linka č. 3 pôjde z Námestia Slov. učeného tovarišstva cez Ulicu Andreja Kmeťa, Viktoríniho námestie a Olympijskú ulicu na Veternú ulicu.

Dôvodom uzavretia je výstavba prístupovej šachty k armatúrnej šachte na kruhovej križovatke.

Žiadateľom o uzavretie je spoločnosť Amylum Slovakia.

Mapa:

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2015 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do 20. mája bude uzavretý jeden jazdný pruh na Saleziánskej ulici”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.