reklama

Od pondelka bude na 20 dní uzavretý výjazd z Hornopotočnej na Rybníkovú

Mesto Trnava po dohode s Okresným riaditeľstvom PZ SR, Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti spoločnosti Termomont Dolná Krupá vydalo povolenie na úplnú uzávierku miestnej komunikácie na Hornopotočnej ulici od pondelka 5. októbra do 25. októbra 2015.

Dôvodom uzávierky je realizácia vodovodnej prípojky v telese komunikácie pre nový aquapark.

hornopotpcna
Rozkopávka zastaví výjazd z Hornopotočnej na Rybníkovú

Reprofoto: Google Street View

Uzavretý pre dopravu bude jeden jazdný pruh, ktorý slúži ako výjazd na Rybníkovú ulicu.

Úsek od križovatky s ulicou Horné bašty po križovatku s Rybníkovou ulicou má dĺžku 50 metrov.

Výjazd na Rybníkovú ulicu bude riešený obchádzkovou trasou z Hornopotočnej pri hoteli Holiday Inn doprava cez Invalidskú a Jerichovú späť na Rybníkovú ulicu.

Z Pekárskej ulice bude možné odbočiť tak ako doteraz vľavo na ulicu Horné bašty smerom k bývalému hotelu Apollo a cez Štefánikovu pokračovať vpravo na Rybníkovú.

MAPA:

Ulož ako PDF
Napísal 3. októbra 2015 6:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.