reklama

Blšák a Restaurant day pred radnicou už túto sobotu

Máte radi blšie trhy a ich atmosféru? Originálne kúsky oblečenia, tašky, šatky, krásne korále, domáce potreby, starožitnosti, detské hračky a mnoho iného nájdete na Blšáku v sobotu 16. mája 2015 od 9.00 do 15.00 hodiny.

Na Hlavnej ulici pri Radnici vám ešte stále pekné a funkčné veci ponúkne približne 37 predajcov a predajkýň. Skvelé a originálne kúsky na oblečenie alebo do bytu možno nájdete práve tu!

Objavte rôzne čačky mačky a rôzne poklady, ktoré vás isto potešia.

rinek-apr14-3

Ilustračné foto

Ak zostanete hladný alebo smädný, môžete si pochutnať v pop-up reštaurácii „Kubik bistro“, ktorú si otvorí nezisková organizácia Bronco, organizátor Blšieho trhu.

16. mája je totiž i medzinárodný Restaurant day, ktorý vznikol vo fínskych Helsinkách v roku 2011.

Každoročne sa do neho zapájajú tisícky jednodňových reštaurácií vo Varšave, Kyjeve, Budapešti, Viedni, či v Bratislave a tento rok sa zapojí i Trnava.

Prvotným cieľom Restaurant Day nie je zarobiť. Reštaurácia bude fungovať na báze dobrovoľného príspevku: „Zaplať, koľko chceš“.

V prípade Kubik bistra budú môcť ľudia ochutnať niektoré špeciality ako japonskú polievku ramen, chutný cícerový falafel a rôzne druhy domácich koláčov.

O pitný režim sa postará Herbert a jeho skvelé domáce limonády. Kúpou jedla podporíte aktivity Bronco n.o. a organizovanie lokálnych trhov v meste.

Podujatie sa uskutoční vďaka podpore Nadácie Pontis v rámci programu Dobrá krajina a Mestu Trnava.

poster_blsak1

Ulož ako PDF
Napísal 11. mája 2015 0:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Blšák a Restaurant day pred radnicou už túto sobotu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.