reklama

Nakúpte „za babku“ na Blšáku už túto sobotu

Už túto sobotu sa na pešej zóne pred radnicou uskutoční v čase od 9.00 do 15.00 druhý zo série Blšákov, ktoré organizuje nezisková organizácia Bronco.

Svoje veci bude tentoraz predávať okolo 50 predajcov a predajkýň a nájdete tu nielen zachovalé oblečenie, knihy, hračky, potreby do domácnosti, ale aj starožitnosti, porcelán, či bižutériu.

Organizátori vyzývajú ľudí, aby sa odfotili so svojím najkrajším alebo najkurióznejším “úlovkom” a fotku potom zavesili na facebookovú stránku Trnavského blšáku (link), prípadne na Instagram s hashtagom #trnavskyblsak.

Autorov troch fotiek s najkurióznejšími úlovkami odmeníme malým darčekom – trnavskou taškou, pexesom alebo plagátom.

blsak1

Ilustračné foto: kamarianphotography.com

Navyše v čase od 9.00 – 11.00 hodiny bude sprístupnený aj balkón na radnici. Každý, kto si bude chcieť obzrieť Blšák z výšky alebo sa pokochať výhľadom na pešiu zónu, je vítaný.

O malé občerstvenie sa postará nezisková organizácia vo svojom Kubik bistre, kde budete môcť ochutnať studenú zeleninovú polievku gazpacho, rôzne koláče, limonády a sladké dobroty.

Výťažok z predaja bistra pôjde na ďalšie aktivity n.o. Bronco. Milovníkom kávy spríjemní deň Pán Králiček so svojou pojazdnou kaviarničkou na bicykli.

Máte sa teda na čo tešiť – vidíme sa, tešíme sa!

Organizačný tím

Ulož ako PDF
Napísal 24. júla 2015 0:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.