reklama

Z 300 agentúrnych sa stanú kmeňoví zamestnanci PSA Peugeot Citroën

Výrazný rast objednávok trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia v prvom polroku 2015, pozitívny odhad objednávok pre druhý polrok, ale aj oznámenie investície do úplne nového modelu vytvárajú pre Trnavu potenciál rozvoja zamestnanosti a pokračovania výroby áut v troch pracovných zmenách aj v nasledujúcich rokoch.

Automobilka v Trnave preto rozhodla prijať do kmeňového stavu 300 doterajších agentúrnych zamestnancov.

„Ide o vyjadrenie dôvery v našu budúcnosť, napriek zatiaľ neukončenému kolektívnemu vyjednávaniu,“ povedal Remi Girardon, generálny riaditeľ automobilky v Trnave.

psa

Ilustračné foto

Prechod zamestnancov do kmeňa bude prebiehať od júla do októbra tohto roku. Dvesto nových kmeňových zamestnancov dostane ponuku zmluvy na dobu neurčitú.

Ďalších 100 nových kmeňových zamestnancov bude mať zmluvu na dobu určitú.

Pre doterajších agentúrnych zamestnancov to bude znamenať stabilné zamestnanie, nové možnosti pre rozvoj ich pracovnej kariéry a využívania širokej množiny benefitov automobilky.

Medzi najatraktívnejšie patrí príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné životné poistenie, možnosť výhodného zakúpenia, alebo prenájmu vozidiel značiek Peugeot a Citroën, systém zbierania bodov do aplikácie Moje benefity, odmeny k pracovnému jubileu, rôzne druhy sociálnych výpomoci, školenia a tréningy na rámec zákona, ale medi iným aj pracovné voľno navyše, informovala spoločnosť v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2015 17:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Z 300 agentúrnych sa stanú kmeňoví zamestnanci PSA Peugeot Citroën”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.