reklama

Industriálny areál pivovaru ožije pilotným ročníkom novej tanečnej párty v Trnave

RESETT Industrial open air je názov projektu, ktorý prináša do nášho krajského mesta nový formát podujatia pre mladé generácie. Zároveň si kladie za úlohu zatraktívniť mestský nočný život, zabiť „nudu v Trnave“ ale hlavne vytvoriť priestor pre hudobné žánre, ktoré doteraz v Trnave nemali zastúpenie.

RESETT industrial open air je zameraný najmä na tanečnéhudobné žánre, ktoré reprezentuje viac ako 20 DJ-ov na troch pódiach.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 4. júla 2015.

„Predstaví sa špička slovenskej klubovej scény, známy DJ EKG a Milan Lieskovsky (Get Fun), Vystúpia aj stálice na scéne či lokálny Dj-i s vynikajúcim hudobným vkusom,“ konkretizuje Vlado Novák z organizačného tímu.

Okrem dobre namiešaného koktailu hudobných žánrov a DJ-ov je rovnako zaujímavý aj priestor, v ktorom sa bude podujatie odohrávať.

Historický, industriálny areál pivovaru Sessler je doteraz neobjaveným priestorom.

resett

„Pivovar Sessler, v ktorom sa celý rok vyrába výnimočný zlatistý mok, bude na jeden večer baštou tanečnej hudby a zábavy. Spojenie historických priestorov, elektronickej hudby, kvalitnej produkcie, zanietených DJ-ov a organizátorov, spolu s dobrou náladou každého návštevníka, vytvára potenciál pre úžasnú atmosféru,“ podčiarkuje ďalšiu výnimočnú stránku pripravovanej akcie.

Návštevníkom bude k dispozícii aj chill zóna, situovaná v parkovej časti areálu. Budú tu pohodlné sedacie vaky, hojdačky, príjemná produckia, miesto, kde sa môžu návštevníci akcie zrelaxovať alebo zresetovať!

Táto zóna bude navyše sprístupnená aj cez deň, bez vstupného so zaujímavým sprievodným programom.

„RESETT je sviatkom tanečnej hudby pre fanúšikov nielen v Trnave a okolí. Po dlhšej dobe prináša stredne veľký formát zameraný na tanečnú elektronickú hudbu a dúfame, že tento nultý ročník bude príjemným, osviežujúcim letným zážitkom,“ približuje ciele organizačného štábu Novák.

Organizátori vzhľadom na zameranie charakter akcie veria, že RESETT doplní paletu podujatí organizovaných v Trnave.

„Zároveň prosíme občanov Trnavy o tolerantnosť v tento jeden júlový večer. Umiestnenie ozvučenia a smer zvuku sa snažíme smerovať ‚von‘ z mesta, čím chceme aspoň čiastočne eliminovať mieru hlučnosti,“ obracajú sa organizátori na verejnosť.

Ďalšie informácie sú dostupné na www.resett.sk, udalosť na Facebooku je tu (link).

RESETT-pl

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2015 17:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Industriálny areál pivovaru ožije pilotným ročníkom novej tanečnej párty v Trnave”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.