reklama

Parna Párty: spojenie hudby a vína v krásnom prostredí sľubuje príjemný zážitok

Vinárstvo Terra Parna pozýva priateľov dobrého vína a zábavy na Parna Párty. Na naše pomery pomerne nezvyčajné, ale o to zaujímavejšie podujatie, sa uskutoční v jedinečných priestoroch vinárstva v Suchej nad Parnou.

Parna Párty je zacielená pre mladšiu, strednú aj staršiu generáciu. Atmosféru dokreslia dvaja dídžeji a ich príjemné bíty, skvelé vína a vynikajúce pochúťky. Spojenie hudby, vína a dobrej partie v krásnom prostredí vinárstva sľubuje naozaj príjemný zážitok.

“Degustácií, kde sa všetci rozprávajú o krásne zlatavej farbe, vôni citrusov a dlhej dochuti je už naozaj požehnane. Preto chceme, aby ste sa k nám ľudia prišli zabaviť a na nič nemyslieť. Len tak zobrať kamarátov a známych a užiť večer,” približuje očakávanú atmosféru piatkového večera vinárstvo Terra Parna.

terra-parna-bud
Vinárstvo Terra Parna

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti ticketportal.sk, v Turistickom informačnom centre Trnava v mestskej veži alebo priamo vo vinárstve.

Počet vstupeniek je limitovaný. V cene vstupenky je hudba a občerstvenie vínom TERRA PARNA na celý večer.

Cena vstupenky je v predpredaj 30 eur, na mieste v deň konania 35 eur.

“Neskúšame na ľuďoch niečo úplne nové. Podobnú akciu sme boli špionážne omrknúť v susednom Rakúsku, kde sa nám potvrdilo, že mix všetkých vekových skupín sa spolu vie najlepšie zabaviť. No schválne, kedy ste boli naposledy ‘pařit’ so svojimi rodičmi?”

Udalosť je aj na Facebooku, link tu.

parna-party

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2015 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.