reklama

Založte si virtuálne sídlo firmy a šetrite čas aj peniaze

-inzercia-

Každá firma musí pri svojom vzniku uviesť, kde sídli (tzv. registračné sídlo firmy) – či už je to byt, dom alebo nebytový priestor a všetky tieto sídla sú zapísané v Obchodnom registri Slovenskej republiky. Predstavujeme vám jednoduchší spôsob, ako ušetriť čas i peniaze – a to pomocou služby virtuálne sídlo.

Dôvodov, prečo sa rozhodnúť využiť práve toto virtuálne sídlo, je viacero. Ak ste začínajúci podnikateľ a nie ste istý, či bude váš biznis rentabilný, je zbytočné investovať do, v dnešnej dobe drahých, prenájmov kancelárskych priestorov.

Avšak práve naopak, virutálna kancelária s nižším nájmom, vám môže pomôcť biznis rozbehnúť, kedže sa tak znížia najmä vaše náklady na prevádzku.

Táto možnosť je pre vás rovnako výhodná aj v prípade, že máte „zabehnutý“ biznis, no nepotrebujete k svojej práci nutne sedieť medzi štyrmi stenami kancelárie.

Rovnako, pokiaľ viete, že sa onedlho budete musieť presťahovať zo súčasných priestorov inam, je predsa len jednoduchšie, kliknúť párkrát do počítača a zadať adresu takéhoto virtuálneho sídla.

virt

Komplexné služby spojené s prevádzkou virtuálneho sídla vašej spoločnosti, zabezpečuje trnavská spoločnosť Biz point, s.r.o., so sídlom na Trstínskej ulici č. 9.

Prostredníctvom tejto čoraz populárnejšej služby ušetríte nielen peniaze za prevádzku kancelárie, ale aj cenný čas.

Spolu s virtuálnym sídlom firmy, môžete využívať napríklad aj služby asistentky, vlastného telefónneho čísla nielen pre Vás, ale aj pre vašich zamestnancov, preposielanie pošty či ďalšie administratívne práce.

Prostredníctvom spoločnosti Biz point, s.r.o., si môžete vybrať virtuálne sídlo pre svoju firmu v Trnave a Bratislave. Spoločnosť Biz point s.r.o Vám zabezpečí viac služieb pre Vašu spoločnosť ako len virtualne sídlo.

Bližšie infomácií vám radi poskytneme na tel. čísle 0944 900 009 alebo prostredníctvom e-mailu info@virtualnesidlotrnava.sk.

Viac sa dozviete aj na www.virtualnesidlotrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júla 2015 8:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.