reklama

Mesto mení parkovanie na Námestí sv. Mikuláša, autá posúvajú vyššie

Vo výhľade na historické Námestie sv. Mikuláša od Haulíkovej ulice by už v najbližšej budúcnosti nemali nevhodne dominovať parkujúce automobily.

Mesto Trnava samospráva vyznačilo vodorovným dopravným značením sedemnásť parkovacích miest vyššie pri plote záhrady starého arcibiskupského úradu.

„Pri kovových stĺpikoch deliacich námestie od Kapitulskej ulice už parkovacie miesta nebudú, s ich vyznačením v tejto časti námestia nesúhlasili ani pamiatkari. Cieľom úprav je nielen obnova vodorovného dopravného značenia, ale aj snaha regulovať nevhodné parkovanie v historickom centre mesta na miestach najviac navštevovaných a fotografovaných turistami,“ informovala trnavská radnica v tlačovej správe.

Na Námestí sv. Mikuláša a na Kapitulskej ulici je v súčasnosti k dispozícii dovedna 63 parkovacích miest.

park-mik1

park-mik2

park-mik3FOTO: Elena Ursinyová

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2015 9:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto mení parkovanie na Námestí sv. Mikuláša, autá posúvajú vyššie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.