reklama

V nedeľu budú bojovať na Slávii plážoví volejbalisti, prebehne aj súťaž v stavaní hradov z piesku

Volejbalový oddiel Hit Trnava pozýva na 4. kolo Trnavskej Hit Beach volejbalovej ligy (THBL) 2015, ktoré sa uskutoční v nedeľu 19. júla v Centre plážových športov v Trnave za kúpaliskom Relax.

Bojovať o prvenstvo budú mixované trojice.

Pre účastníkov THBL 2015, ktorý sa zapájajú do bodovacej súťaže o prémiu vo výške 100€ muž a 100 € žena je podmienkou, aby súčasťou trojice bola minimálne jedna žena a aspoň dvaja z družstva musia byť rodinní príslušníci alebo nečlenovia Hit Trnava.

Turnaj v plážovom volejbale je však otvorený pre všetkých a jeho súčasťou bude aj stavanie hradov s piesku pre jednotlivcov aj skupiny.

plazovy-hit

Ilustračné foto: Hit Trnava

Pre súťažiacich v stavaní hradov privezú do Centra plážových športov v Trnave 40 ton nového piesku na 240 metroch štvorcových pieskovej plochy.

Súťaž je určená najmä pre najmenších, ale zúčastniť sa súťaže môžu aj skupiny alebo celé rodiny. Začiatok súťaže bude o 9.30 hod. a vyhodnotenie o 13.00 hod.

V prípade nepriaznivého počasia organizátor môže začiatok súťaže posunúť.

PROPOZÍCIE:
Kategória: zmiešané trojice (v tíme 2 rodinný príslušníci alebo 2 nečlenovia Hit Trnava), pre deti súťaž v stavaní hradu z piesku
Miesto: Centrum plážových športov v Trnave (Rybníková ul. za Mestskou športovou halou)
Počet ihrísk: 2 (pre súťaž stavanie hradov plocha 9 m x 24 m)
Štartovné: 5 €/hráč (2,50 € člen Hit Trnava), uhradiť prevodom na č. účtu: SK89 0200 0000 0024 3170 3858, do poznámky uviesť názov družstva.
Registrácia: e-mailom na hittrnava@gmail.com do prihlášky uviesť: meno a priezvisko hráčov, názov družstva, kontakt na hráčov (e-mail), mobil na kapitána
Prezentácia na turnaj i súťaž v stavaní hradov: medzi 9.00 hod. a 9.30 hod.

Občerstvenie, možnosť zakúpenia si trička THBL (5 €), ceny pre víťazov turnaja i v súťaži o stavanie hradov.

thbl2015_4kolo

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2015 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.