reklama

Voda, lesy, zeleň. Kúpalisko Dobrá Voda obklopuje krásna príroda Malých Karpát

Rekreačný areál Pod Mariášom, situovaný niekoľko stoviek metrov za obcou Dobrá Voda, ponúka oddych aj osvieženie v príjemnom prostredí lesov Malých Karpát.

Dominantou prírodou obklopenej lokality, akú v rovinatom okolí trnavského regiónu len tak ľahko nenájdete, je udržiavané kúpalisko. O ohrev vody sa starajú slnečné kolektory.

Bazén je prispôsobený pre plavcov aj neplavcov.

V areáli kúpaliska sa nachádzajú aj priestory pre aktívny oddych – zahrať si tu môžete bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, loptové hry, deti sa potešia preliezkam.

dobra-voda-kupalisko1

dobra-voda-kupalisko2
Kúpalisko Dobrá Voda je obklopené prírodou

Súčasťou areálu je aj zrekonštruovaný bufet Mariáš, kde sa môžete najesť a občerstviť.

Lokalita, nachádzajúca sa v peknej a tichej doline za Dobrou Vodou, je dobre prispôsobená aj pre parkovanie áut.

Rekreačný areál nájdete jednoducho – prejdete cez dedinu a na jej konci pred kostolom odbočíte doľava. Asfaltová cesta vás po 2-3 minútach privedie priamo ku kúpalisku.

Kúpalisko je otvorené denne od 10. do 18. hodiny.

Ak nie je práve kúpacie typy môžete sa vybrať na nenáročnú túru na neďalekú zrúcaninu hradu Dobrá Voda, alebo absolvovať prechádzku po okolitých lesoch a lúkach.

ĎALŠIE FOTOGRAFIE:
dobra-voda-kupalisko3

dobra-voda-kupalisko4

dobra-voda-kupalisko5

dobra-voda-kupalisko6

dobra-voda-kupalisko7

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2015 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.