reklama

ProMenu.sk: Nájdi si svoj obed v Trnave!

“Poznáte ten pocit keď máte „zálusk” na niečo chutné, čo by ste si dali na obed?“ Túto túžbu sme zdieľali každý deň s vami, našimi návštevníkmi, a preto sme sa rozhodli vytvoriť webovú stránku promenu.sk a mobilnú aplikáciu (link) ktoré vám uľahčia odpoveď na otázku – kde obedovať? Pre vás vyberáme reštaurácie, ktoré ponúkajú denné menu rôzneho druhu,” takto predstavuje svoj nový projekt trojica autorov Frederik Ravas, Ján Májek a Martin Serátor.

Už sú aj v Trnave

Nápad na nový projekt prišiel v čase, keď u nás najväčší portál s obedovým menu Obedovat.sk prešiel pod globálneho hráča a prestal ponúkať obedové menu v menších mestách a na dedinách.

Po získaní dostatočného počtu reštaurácií na Záhorí prebehlo do ďalších miest. Jedným z týchto miest je aj Trnava.

Avšak ich cieľom je získať reštaurácie pod svojou značkou promenu.sk po celom Slovensku. Pre Trnavčanov bude čoskoro vyhlásená súťaž Obeduj s nami týždeň zdarma. Detaily nájdete na facebookovej stránke ProMenu.sk.

app _rnava_live
appka_trnava_live2
Aplikácia a ikona na ploche smartfónu

Mobilná aplikácia

ProMenu.sk prináša aplikáciu na ktorej je veľmi jednoduché vyhľadať svoje denné obedové menu podľa polohy alebo podľa mesta či názvu reštaurácie.

Reštauráciu už môžete nájsť aj na mape spolu s vyznačenou trasou. Aplikácia pre mobilné telefóny a tablety Apple (link) je na stiahnutie v AppStore.

Čoskoro pribudne aj aplikácia pre Android. Tvorcovia projektu promenu.sk sú si vedomí aktuálnych trendov.

„Užívatelia žijú v dobe smartfónov. Preto pre nich prinášame platformu podľa najnovších trendov mobilného marketingu.“

Autori projektu sľubujú pravidelné rozširovanie ponuky. Tá začína „redizajnom“ webu. Okrem iného sa môžete tešiť aj na články v rámci zdravého životného štýlu, gastronómií a mnoho iného.

ProMenu.sk: Nájdi si svoj obed v Trnave

 

Nenašli ste v Promenu.sk svoju obľubenú reštauráciu?
Tak neváhajte a informujte čašníka v reštaurácií o novom portále.

 

Webstránka promenu.sk
Aplikácia na Appstore (link).

app2

Ulož ako PDF
Napísal 28. júla 2015 8:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.