reklama

Vyskúšajte červené škodovky Autoškoly RM JET. Nový kurz otvárajú už 12. augusta

-inzercia-

Autoškola RM JET je charakteristická pohybom červených áut značky Škoda. Výsledkom profesionálneho prístupu tímu autoškoly je vyše 4000 spokojných držiteľov vodičských preukazov za 15 úspešných rokov pôsobenia. Najbližší kurz otvárajú už 12. augusta 2015.

Kurz sa týka vodičských oprávnení pre osobné motorové vozidlá a všetky druhy motocyklov.

Autoškola RM JET sídli v strategicky výhodnej polohe oproti budove hlavnej železničnej stanice v Trnave. V jej ponuke nájdete výcvik vodičov pre skupiny: A, A1, A2, AM a B, ale aj možnosť individuálnych kurzov, kondičných jázd, doškoľovacie kurzy vodičov a rozšírenia skupín vodičského oprávnenia.

autoskola-rmjet
Autoškola využíva kvalitný a udržiavaný autopark značky Škoda

Výučba prebieha vo vlastných klimatizovaných priestoroch, ktorých súčasťou je aj špecializovaná trenažérová učebňa a samostatný priestor kurzu poskytovania prvej pomoci.

Praktický výcvik prebieha v čase, ktorý si určia sami klienti. Autoškola pristavuje vozidlo na jazdu a výcvikové jazdy končia po dohode s klientom podľa vlastných požiadaviek.

Nespornou výhodou je blízka spolupráca autoškoly s autorizovaným predajcom vozidiel značky Škoda – spoločnosťou RM JET so sídlom na Bratislavskej ceste (smer Hrnčiarovce). Všetky vozidlá sú klimatizované, pravidelne a starostlivo kontrolované a majú zabezpečený pravidelný servis v značkovom firemnom autoservise ŠKODA.

Klienti majú navyše možnosť vybrať si počas absolvovania kurzu aj typ auta, ktoré im najlepšie vyhovuje, napríklad podľa veľkosti.

Otvorenie kurzu: 12. augusta 2015 o 15. hodine

 

Autoškola RM JET v priebehu trvania kurzu zdarma zapožičiava učebné pomôcky.

Kontakt so zákazníkmi je v pracovných dňoch zabezpečený nepretržite od 08.00 do 16.00 hod. a to osobne, e-mailom alebo telefonicky.

Autoškola garantuje rozsah výcviku vodičov v súlade s aktuálnou legislatívou a metodikou Ministerstva dopravy a poskytuje profesionálny a kvalifikovaný prístup.

Autoškola RM JET ponúka pre svojich zákazníkov aj možnosť zakúpenia darčekových poukazov na kurz v celkovej hodnote kurzu alebo jeho časti.

Darčekový poukaz na výcvik pre získanie vodičského oprávnenia je možné napríklad venovať ako darček.

Kontakt: 0905 266 202, 033/5516366, autoskola@rmjet.sk, WEB: www.rmjet.sk.

autoskola-pl

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2015 11:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.