reklama

RM JET–ka je len jedna

-inzercia-

RM JET, spol. s.r.o. Trnava pôsobí na území mesta od roku 2000. Obyvatelia Trnavy poznajú túto firmu z viacerých oblastí, ktorým sa venuje, ale hlavne sa dostáva do povedomia svojou orientáciou na bezpečnosť prostredníctvom Detského dopravného ihriska, ktoré vybudovala z vlastných finančných prostriedkov v susedstve autosalónov ŠKODA a VOLVO, smerom na Senec.

PREDAJ A SERVIS vozidiel ŠKODA v RM JET spolupracuje hlavne s individuálnymi zákazníkmi, ktorí si obľúbili túto spoľahlivú značku a hlavne, ktorí sú spokojní so službami tohto „domáceho“ autorizovaného servisu.

SERVIS za posledné obdobie prešiel viacerými výraznými zmenami, ktoré sú od zákazníkov priaznivo hodnotené. Stavebné úpravy umožnili vytvorenie aktívneho príjmu vozidiel, ktorý priamo pri zákazníkovi prevedie servisný poradca.

rm-jet1
Sídlo spoločnosti na Bratislavskej ulici

Táto služba sa teší mimoriadnej obľube u vodičov všetkých značiek, nakoľko majú možnosť získať dokonalý prehľad o svojom vozidle priamo na zdviháku.

„Domácu atmosféru“ tohto servisu vytvára aj prístup servisných poradcov, teda prijímacích technikov, ktorí poznajú jednotlivých zákazníkov a ich vozidlá už od predaja a snažia sa im vychádzať čo najviac v ústrety.

Firma dbá o zovňajšok svojich zamestnancov, takže ľahko identifikujete zamestnanca RM JET – biela košeľa, viazanka, úsmev na tvári, to sú zamestnanci tejto úspešnej firmy.

Úspech firmy je merateľný obľubou verných zákazníkov, ktorí sú stálymi klientami nielen pri kúpe vozidla.

Treba spomenúť, že technicky zdatný personál, empatia voči zákazníkom a hlavne kvalitné vedomosti sú silnou výbavou tohto mladého kolektívu, ktorý má za sebou už niekoľko úspechov.

rm-jet-team
Tím trnavskej RM JET-ky

V minulom roku sme získali 2. miesto v celoslovenskom kole Challenge súťaže pre servisných poradcov, ktorá je organizovaná spoločnosťou ŠKODA po celom svete. V tomto roku sa ukazuje tímovosť RM JET vo všetkých oblastiach – vynikajúca spolupráca technikov a mechanikov, kooperácia predaja a servisu, firemná lojálnosť a súdržnosť to všetko pri návšteve zákazníci ocenia.

Do celoslovenského kola Challenge súťaže v tomto roku postúpil náš zástupca medzi najlepších šiestich servisných poradcov na Slovensku, do TOP šestky v SR za servisných technikov a za vedenie skladu máme taktiež zástupcu v šestici najlepších.

Z celoslovenského kola víťaz postupuje do celosvetového kola ŠKODA. Na Slovensku je cca 80 autorizovaných servisov a je veľkým úspechom, ak z menšieho, výkonného servisu akým RM JET je, sa prebojovali po dvojkolovom boji do celoslovenského kola až 3 pracovníci, čo svedčí o ich odbornej a technickej kvalite!

RM JET má zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu a odbornosť. Účasťou na týchto odborných súťažiach, ktoré sú veľmi náročné, chceme zákazníkom dokázať, že ich vozidlo je v správnych rukách!

Kvalitu servisu neustále kontrolujeme a venujeme mimoriadnu pozornosť dodržiavaniu štandardov koncernu, ktoré sú veľmi vysoko nastavené a vyžadujú neustálu pozornosť. Výnimočným úspechom je absolvovanie kompletného kvalitatívneho auditu za prítomnosti šéfa nemeckého auditu a šéfa audítorov východnej Európy z koncernu VW za značku ŠKODA.

Tento mimoriadny úspech potvrdil dlhoročnú prácu kolektívu RM JET v oblasti kvality opráv, záruk a technickej zdatnosti, ktoré sú pravidelne monitorované. Pre zvýšenie pohodlia a zážitku z návštevy predajne a servisu pre zákazníkov spoločnosť plánuje v budúcom roku absolvovať kompletnú prestavbu a rebranding priestorov predajne.

Za úspechom firmy sú samozrejme aj zákazníci, ktorí sú vernými, lojálnymi a využívaním služieb RM JET prispievajú na prevádzku Detského dopravného ihriska a bezpečnosť detí.

Pracovníci RM JET sú Vám k dispozícii denne od 8.00 do 16.30 alebo na č.tel:033 59 21 767.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2014 7:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.