reklama

Okresným riaditeľom polície v Trnave sa stal Branko Kubiš

pz-sr-logo

Rozkazom riaditeľa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave bol od 1. septembra 2015 ustanovený do funkcie riaditeľa Okresného riaditeľstva PZ v Trnave pplk. Mgr. Branko Kubiš.

B. Kubiš je v služobnom pomere príslušníka PZ už 26 rokov.

Ako 20 – ročný nastúpil na Obvodné oddelenie PZ v Trnave, postupne prešiel rôznymi postami poriadkovej polície a pred ustanovením do funkcie riaditeľa pracoval ako zástupca okresného riaditeľa PZ v Trnave.

Nový riaditeľ OR PZ v Trnave býva s rodinou v Ružindole, má 46 rokov, je ženatý a má jedno dieťa. Vo voľnom čase sa rád venuje rybolovu.

Vo funkcii vystriedal plk. Mgr. Vladimíra Kollára, ktorý po tridsiatich rokoch aktívnej služby v Policajnom zbore požiadal o skončenie služobného pomeru.

Informáciu priniesla hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová.

Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2015 20:35. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.