reklama

Riaditeľom krajskej polície v Trnave sa stal Ján Pažický

Novým riaditeľom Krajského riaditeľstva PZ v Trnave sa stal od 1. februára 2024 Ján Pažický.

Do funkcie ho uviedol na služobnom aktíve viceprezident PZ Ivan Hapšták.

Ako informuje KR PZ v Trnave, Plk. Mgr. Ján Pažický (52) doteraz pôsobil ako zástupca riaditeľa na Krajskom riaditeľstve PZ v Bratislave.

V Policajnom zbore pôsobí od roku 1991, kedy bol zaradený na základný policajný útvar, Obvodné oddelenie PZ Bratislava – Dúbravka. Po získaní základného, špecializovaného policajného vzdelania a rezortnej vysokej školy, Akadémie PZ, bol neskôr vymenovaný do viacerých riadiacich funkcií, ktoré zastával posledných 25 rokov.


Ján Pažický (v strede) na snímke KR PZ v Trnave

Ulož ako PDF
Napísal 2. februára 2024 19:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.