reklama

Novým riaditeľom krajskej polície v Trnave sa stal Jozef Kubala

Od 1. januára 2023 zastáva funkciu riaditeľa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave pplk. JUDr. Jozef Kubala.

Jozef Kubala (44) doteraz pôsobil v PZ viac ako 23 rokov. Posledných 15 rokov pracoval na Odbore kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trnave, z toho 13 rokov na vedúcej pozícii.

Krátko pred ustanovením do súčasnej funkcie pôsobil ako riaditeľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Trnave.

Zástupcom krajského riaditeľa je aj naďalej plk. Mgr. Peter Grunský, informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2023 12:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.